Šajā vebinārā UZZINĀSI:

  • Šķietami lielais digitālo risinājumu piedāvājums ir samulsinājis ne vienu vien vadītāju, tāpēc šajā seminārā runāsim par to, kas ir efektīvas iekšējās komunikācijas galvenie pamatprincipi un kādi rīki to var palīdzēt realizēt?

  • Kā sasniegt darbiniekus un kurus kanālus labāk izmantot? Vai ir alternatīvas internetam?

  • Vebināra dalībniekiem būs iespēja iegūt pieredzi un ieteikumus no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem

Vebināra programma

The Adoption of New Technology: What are the Fears of the HR Specialists & What Does the Data Say?

Taavi Toots - CEO at GuavaHR

The workshop will cover the topic of adopting new technology based on the experiences & data of GuavaHR who has successfully onboarded their employee app among thousands of non-office workers. ● What are the HR specialists' most common fears regarding launching & adopting a new technology? ● Why is it important to collect data during the adoption process? ● How well do employees of different age adopt modern technologies? ● How well do employees of different languages adopt modern technologies? ● When does the organic adoption period end and how to proceed? ● What makes a tech product easy to adopt?

Kad komunikācijas ir par daudz?

Kaspars Bernāns Pārdošanas Vadītājs "Uzņēmuma radio"

Šobrīd liela daļa uzņēmumu darbojas vēl nepieredzētā režimā - daļēji attālināti, daļēji klātienē, daļējie komandā, daļēji vienatnē. Lai nodrošinātos, ka svarīgākā informācija tiek saņemta, darbinieki ir bijuši spiesti apgūt vēl nepieredzētu daudzumu jaunu komunikācijas kanālu - Zoom, Teams, Skype, Slack, intranets, iekšējie podcasti, dažādas darba grupas, tam visam pa virsu e-pasti, zvani un pat ziņas Whatsapp un SMS no vadītājiem. Nav grūti iztēloties, kā tas viss var šķist par daudz! Prezentācijā runāsim kā un kam pareizāk izmantot uzņēmuma radio kā attālinātās komunikācijas kanālu, lai sasniegtu un iesaistītu darbiniekus.

Iekšējā komunikācija kā nepārtraukti plūstoša upe ar 100 dažādām piekļuvēm

Madara Juška - Drogas Valdes locekle, personāla un komunikāciju direktore

Es redzu iekšējo komunikāciju kā upi, pie kuras darbinieks var ērti pienākt pasmelt sev interesējošo, kad vien vēlas. Vadībai jāapzinās – upei jātek nepārtraukti, neatkarīgi no kolēģu tūlītējas intereses. Protams, būs gadījumi, kad nepieciešams vilnis, ko pamana katrs, taču ikdienā mēs visi gribam dzīvot ne-vētras apstākļos. Izaicinājums ir izveidot dažādas piekļuves informācijas upei, reaģējot uz dažādību kolektīvā un dažādību nododamajos datos.

Dienas kārtībā: efektīva iekšējā komunikācija ar fokusu uz darbinieku labbūtību

Kristīne Mennika - Bank Citadele korporatīvās komunikācijas vadītāja / LASAP valdes locekle

Praktiskā Citadeles pieredze un noderīgi instrumenti, kas var palīdzēt atbildēt uz jautājumiem: Kā sasniegt, sadzirdēt un iesaistīt darbinieku šajā hibrīda komunikācijas laikā? Kā organizācija var efektīvi un gudri veicināt darbinieku fizisko un emocionālo labbūtību?

The future of your company depends on the voice of your co-workers

Patrick De Pauw - CEO Social Seeder

An engaged workforce has always been the key to success. But how do you create this..and what can you expect as a result? Patrick, CEO of Social Seeder, shares insights on working more than 7 years on employee engagement & advocacy in more than 300 organisations worldwide.

Secība

  • Patrick De Pauw CEO Social Seeder - The future of your company depends on the voice of your co-workers

  • Taavi Toots CEO at GuavaHR - The Adoption of New Technology: What are the Fears of the HR Specialists & What Does the Data Say?

  • Kaspars Bernāns Pārdošanas Vadītājs "Uzņēmuma radio" - Kad komunikācijas ir par daudz?

  • Madara Juška Drogas Valdes locekle, personāla un komunikāciju direktore - Iekšējā komunikācija kā nepārtraukti plūstoša upe ar 100 dažādām piekļuvēm

  • Kristīne Mennika Bank Citadele korporatīvās komunikācijas vadītāja / LASAP valdes locekle - Dienas kārtībā: efektīva iekšējā komunikācija ar fokusu uz darbinieku labbūtību

Atsauksmes

5 reitings

Paldies!

Agate Pitkeviča

Paldies par vērtīgu vebināru, kas man, personīgi, bija ļoti iedvesmojoša. Lai arī apzinos, ka kompānijā nevaram ieviest visas aktivitātes, kuras vēlamies, no...

Lasīt vairāk

Paldies par vērtīgu vebināru, kas man, personīgi, bija ļoti iedvesmojoša. Lai arī apzinos, ka kompānijā nevaram ieviest visas aktivitātes, kuras vēlamies, noteikti bija dažas lietas, kuras lika aizdomāties. Paldies arī ārzemju lektoriem par dalīšanos ar pieredzi.

Lasīt mazāk