Šajā vebinārā UZZINĀSI:

  • Kā veidot godīgas un caurspīdīgas atalgojumu sistēmas?

  • Kā motivēt gan tos, kas strādā attālināti, gan tos, kas klātienē?

  • Vebināra dalībniekiem būs iespēja iegūt pieredzi un ieteikumus no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem

Vebināra programma

Mājas biroja iekārtošana - tava darbinieka ieguvums

Oļegs Ņikitins - Darba vides stratēģis, darba vides stratēģijas aģentūras "Lietus" dibinātājs

Lielākā daļa no mums ir izbaudījuši darbu no mājām. Pētījumi arī liecina, ka lielākā daļa darbinieku sagaida, ka arī nākotnē darba devējs šādu modeli atbalstīs. Taču, lai spētu nodrošināt darbiniekam šādu bonusu un arī spētu mājās darboties tik pat efektīvi kā birojā, ir svarīgi domāt par darbinieka mājas biroja aprīkojumu. Šāda biroja iekārtošana spēs ne tikai celt darbinieka produktivitāti, bet arī kalpos kā papildus motivātors un labbūtības cēlējspēks. Noskaidrosim, cik šāda mājas biroja iekārtošana izmaksātu darba devējam, kādus augļus tā nesīs ilgtermiņā un ko no tā iegūst pats darbinieks. Prezentācijas laikā apskatīsim īstu case study un īstus ieguvumus skaitļu izteiksmē.

Nākamās paaudzes darbinieku veselības atbalsts

Katrīna Zeimane - Stebby Latvija Vadītāja

Stebby ir Baltijas lielākā labsajūtas platforma darba devējiem un darbiniekiem. Tagad ieguldīt darbinieku veselībā ir izplatītā prakse un laba darba devēja pazīme. Arvien vairāk darba devēju investē darbinieku veselībā un labsajūtā, un dara to proaktīvi, lai cilvēki mazāk slimotu. Vadībai vai personāl vadības komandai ir izaicinoši sekot līdzi visiem jaunumiem šajā jomā, tāpēc Stebby sistēma palīdz uzņēmumiem pārvaldīt darbinieku labumus veselības un labsajūtas jomā. Darbiniekiem ir brīvas izvēles iespējas uzņēmuma vadlīniju ietvaros, un uzņēmums maksā par faktiski saņemtajiem pakalpojumiem. Vairāk par nākamās paaudzes darbinieku atbalstu un tā priekšrocībām pastāstīsim prezentācijas laikā.

"Mobilly labumi"

Alise Sitņikova - MobillyTX pārdošanas vadītāja

"Mobilly labumi" ir risinājums, kas sniedz iespēju uzņēmumiem piešķirt un ērti pārvaldīt darbinieku labumus, piemēram, pusdienas, dāvanas u.c. Savukārt, darbiniekiem - mūsdienīgs norēķina veids, iespēja par uzņēmuma pieškirtajiem labumiem norēķināties ar lietotni. Mobilly labumi ļauj pielāgoties dažādām darbinieku vēlmēm un vajadzībām, kā arī nodrošina labumu pieejamību attālināti strādājošajiem (piemēram, pusdienas).

Dzīve Tet – brīvības un atbildības virpulī

Ingrīda Rone - TET Cilvēku un vides dienesta direktore

Lai izmantotu iespējas, ko dzīve sniegusi pēdējā 1.5 gada laikā, ir nepieciešamas izmaiņas ne tikai personīgajos paradumos, bet arī vadītāju un uzņēmuma kopumā darba organizācijā. Vai darbs no jebkuras vietas pasaulē ir super iespēja vai mocības? Vai bezpapīru birojs un zaļā domāšana ir "izredzētajiem" vai katram? Pastāstīsim par to, ko darām, kādi ir ieguvumi un grūtības, ar ko saskaramies, un sajūtas, kuras iegūstam.

Atalgojuma tendences un taisnīgs atalgojums

Kristīne Āboltiņa - Fontes Latvija vadītāja

Fontes sniegs īsu ieskatu atlalgojuma izmaiņu tendencēs 2021 gadā. Šobrīd jēdziens taisnīgs atalgojums ir kļuvis ļoti populārs, bet kas tas īsti ir un kādēl tas ir nepieciešams – mēs pastāstīsim savu redzējumu.

Secība

  • Kristīne Āboltiņa Fontes Latvija vadītāja - Atalgojuma tendences un taisnīgs atalgojums

  • Alise Sitņikova MobillyTX pārdošanas vadītāja - "Mobilly labumi"

  • Katrīna Zeimane Stebby Latvija Vadītāja - Nākamās paaudzes darbinieku veselības atbalsts

  • Oļegs Ņikitins Darba vides stratēģis, darba vides stratēģijas aģentūras "Lietus" dibinātājs - Mājas biroja iekārtošana - tava darbinieka ieguvums

  • Ingrīda Rone TET Cilvēku un vides dienesta direktore - Dzīve Tet – brīvības un atbildības virpulī