Šajā vebinārā UZZINĀSI:

  • Kas nepieciešams, lai personāla vadītājs kļūtu par neaizvietojamu padomdevēju uzņēmuma valdei, vadītu pārmaiņu procesus un kļūtu par galveno dzinējspēku ambiciozu mērķu izvirzīšanā un sasniegšanā?

  • Vebināra dalībniekiem būs iespēja iegūt pieredzi un ieteikumus no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem

Vebināra programma

Pasaules pārmaiņas

Pārsla Baško - Stratēģiskās cilvēkresursu un komunikāciju vadības konsultāciju uzņēmuma "ERDA Group" biznesa partnere

Pasaulē notiekot milzīgām tektoniskām pārmaiņām, skaidri iezīmējas pārmaiņas arī ikviena cilvēka pasaules redzējumā, vērtībās un attieksmē. Kopīgi noskaidrosim, kas ir, manuprāt, svarīgākās pārmaiņas un kā tās ietekmē personāla vadītāja lomu un atbildību uzņēmumā. Pārsla Baško ir viena no Baltijas vadošajām ekspertēm stratēģiskajā personāla vadībā, korporatīvā zīmola, komunikācijas un darba devēja zīmola veidošanā. Vairāk nekā 25 gadu pieredze stratēģiskā personāla vadībā, pārmaiņu vadībā, komunikācijā un zīmola vadībā Rimi Baltic grupā, Aldaris (daļa no Carlsberg grupas), Schneider Electric.

Kas mainījies, kad visam bija jāmainās?

Juris Zalāns - SmarHR Latvija vadītājs

Nu jau vairāk kā 5 gadus projekts SmartHR ir bijis klātesošs Latvijas personālvadības attīstībā. Esam vērojuši kā mainās gan tehnoloģijas, gan procesi un izpratne par tiem. Parasti pārmaiņas notiek ļoti lēni. Tik lēni, ka pat ar desmitgadi būtu par maz, lai radušās izmaiņas nosauktu par vērā ņemamām. Pēdējie 2 gadi bijuši pavisam citādi. Mainījušies gan procesi, gan tehnoloģijas, gan uztvere par pašām izmaiņām un to nepieciešamību. Seminārā dalīšos ar novērojumiem un tendencēm, ko redzam pēc sarunām ar vairāk kā 150 Latvijas lielāko uzņēmumu personāla vadītājiem.

Personāla stratēģijas virziens

Laura Pļavniece -"TV3 Group" personāldaļas vadītāja

Šis ir pēdējais mirklis, kad apstāties un noteikt personāla stratēģijas virzienu un ķerties klāt to īstenošanai. Darbinieku resursam kļūstot arvien grūtāk pieejamam, pieaug stratēģiskas personālvadības nozīme. Ko īsti nozīmē apstāties ikdienas darbu viesulī un sākt stratēģiski pieiet uzņēmuma mērķu sasniegšanā ar personāla vadības līdzdalību ? Kā tiekties būt starp labākajiem un neļaut, ka Tevi apēd "lauva".

Talantu metaverse

Nora Kalniņa - Personāla talantu direktore Omnicom Media Group Latvia, Nord DDB Riga, PHD Latvia un OMD Latvia

Nora Kalniņa ir vadītājs ar plašu pieredzi, vadot daudznacionālu un dažādu kultūru komandu. Koncentrēšanās uz pragmatiskām pieejām un stratēģiskā plāna izpildi, vienlaikus saglabājot empātisku un atvērtību dažādiem viedokļiem. Nora pastāstīs par Talantu vadības specifiku un darbības sinerģiju Brīvības 40, kur viens Talantu Direktors vada 8 mediju un reklāmas aģentūru talantus, pielietojot Agile HR metodes praksē.

Diskusiju panelis

Santa Rožkalna, -"Printful" personāla direktore

Santa Rožkalna, Printful personāla direktore. Santa vada globālo Printful personāla komandu, kura atbalsta visus Printful darbiniekus Eiropā un Ziemeļamerikā. Santai ir vairāk kā 10 gadu personāla vadības pieredze strādājot administratīvo pakalpojumu, ražošanas, un šobrīd e-komercijas nozarē. Santa ir strādājusi Amerikas, Beļģijas un Norvēģijas uzņēmumos. Šodienas personāla vadības aktualitāte ir radīt darba vidi, kas veicina uzņēmuma virsotņu iekarošanu un vienlaikus ir autentiska un personīgi motivējoša katram darbiniekam. Santai ir bakalaura grāds politikas zinātnē, maģistra grāds personāla vadībā un biznesa vadības maģistrs no Rīgas zviedru ekonomikas augstskolas.

Diskusiju panelis

Mečislavs Maculēvičs - "Rimi Baltic" personāldaļas vaditājs

Mečislavs Maculēvičs kopš 2018.gada maija veic personāla direktora pienākumus Rimi Baltic, ko raksturo kā uzņēmumu, kas patstāvīgi attīstītās koncentrējoties uz attiecību veidošanu ar klientiem, darbiniekiem, piegādātājiem un sabiedrību kopumā. Pirms pievienošanās Rimi, Mečislavs Eiropā un ASV ieņēmis vairākus vadošus amatus personālvadībā. Viņam ir darba pieredze stratēģisko biznesa partnerattiecību jomā, tostarp kā personāla vadītājam Procter & Gamble Lodz Manufacturing Campus un European Planning Services organizācijā. Mečislavs ir absolvējis Stokholmas Ekonomikas augstskolu Rīgā, iegūstot Ekonomikas un biznesa administrācijas MBA grādu.

Diskusiju panelis

Vija Vītola - Rail Baltica Personālvadības un Administrācijas vadītāja

Vija Vītola ir Rail Batica megaprojekta ieviešanas kompānijas "RB Rail AS" Personālvadības un Administrācijas vadītāja. Vairāku gadu pieredzi guvusi A/S Air Baltic, SIA Nords Porter Novelli un SIA Viva Agency.

Secība

  • Juris Zalāns, SmarHR Latvija vadītājs - Kas mainījies, kad visam bija jāmainās?

  • Pārsla Baško, Stratēģiskās cilvēkresursu un komunikāciju vadības konsultāciju uzņēmuma "ERDA Group" biznesa partnere - Pasaules pārmaiņas

  • Laura Pļavniece, "TV3 Group" personāldaļas vadītāja - Personāla stratēģijas virziens

  • Nora Kalniņa, Personāla talantu direktore Omnicom Media Group Latvia, Nord DDB Riga, PHD Latvia un OMD Latvia - Talantu metaverse

  • DISKUSIJU PANELIS: "Stratēģiskā personālvadība šodien un nākotnē".

  • Vija Vītola, Rail Baltica Personālvadības un Administrācijas vadītāja

  • Mečislavs Maculēvičs, "Rimi Baltic" personāldaļas vaditājs

  • Santa Rožkalna, "Printful" personāla direktore