Šajā vebinārā UZZINĀSI:

  • Kā panākt komandas saliedētību, izaugsmi un iesaisti uzņēmuma mērķu sasniegšanā?

  • Kā sasniegt darbiniekus un kurus kanālus labāk izmantot? Vai ir alternatīvas internetam?

  • Vebināra dalībniekiem būs iespēja iegūt pieredzi un ieteikumus no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem

Vebināra programma

Psiholoģiski drošas vides nozīme jaunas komandas veidošanā

Dace Dovidena - Valdes priekšsēdētāja/CEO | Narvesen I Caffeine

Jaunam vadītājam ienākot nobriedušā organizācijā bieži nākas sastapties ar pretestību pārmaiņām, mikroklimata turbulenci un neatrisinātu attiecību sekām. Praktiski piemēri un ietiekumi, kurus var izmantot arī hibrīdvides laikmetā - Kā ātri un organizācijai veselīgi atrisināt attiecību kamolus, kā veidot atvērtu uz risinājumiem vērstu komunikāciju un veicināt kolektīva iesaisti pozitīvas un psiholoģiski drošas vides veicināšanā.

How to build a strategic employee engagement program that creates real impact on your business.

Patrick De Pauw - CEO Social Seeder

A result of homeworking/covid and the war for talent is that less co-workers are really engaged. In fact a study of Deloitte and Antwerp Management School shows the lowest engagement ever measured! Although, an engaged workforce is key in your growth strategy. Patrick is sharing the experience of building more than 7 years long lasting employee engagement and advocacy programs and will share the possible return you can expect from a truly engaged workforce.

Is company culture worth the time & money and why the answer is YES

Bogdan Ionta - Product Lead @Mirro.io

Figuring out a way to measure what company culture is about, finding the right tech to help it grow and flourish and talking about ROI for your investment - With applicable examples and resources to share - culture audit + culture growth tool (mirro.io) + ROI calculator.

Kā aizdedzināt dzirksteli hibrīdkomandā?

Ivars Juškēvics - Training Lab valdes loceklis

* Piecas galvenās idejas, kā motivēt un palīdzēt attālinātājai komandai sasniegt rezultātu. * Kādēļ darbinieki attālinātās komandās izdeg? 3 vitamīni komandai. * Kas ir vadītāja-līdera galvenie uzdevumi VUCA pasaulē?

Laiks, kad ikdienas biroja darbu ir nomainījis gan attālinātais, gan daļēji klātienes darbs.

Dace Grante - Prieks Darbā projektu vadītāja

Kā šādā hibrīda formā motivēt un saliedēt komandu? Kā veidot un galvenais noturēt komandas fokusu virzībai uz priekšu. Par šo runāsim SmartHR vebinārā "Komandas iesaiste | saliedēšana | attīstība", jo skaidrs, ka laiki ir mainījušies, bet vai cilvēks arī?

Secība

  • Patrick De Pauw CEO Social Seeder - How to build a strategic employee engagement program that creates real impact on your business.

  • Dace Grante Prieks Darbā projektu vadītāja - Laiks, kad ikdienas biroja darbu ir nomainījis gan attālinātais, gan daļēji klātienes darbs.

  • Ivars Juškēvics Training Lab valdes loceklis - Kā aizdedzināt dzirksteli hibrīdkomandā?

  • Bogdan Ionta Product Lead @Mirro.io - Is company culture worth the time & money and why the answer is YES

  • Dace Dovidena Valdes priekšsēdētāja/CEO | Narvesen I Caffeine - Psiholoģiski drošas vides nozīme jaunas komandas veidošanā