Šajā vebinārā UZZINĀSI:

  • Kā uzņēmumiem nodrošināt apmācību sistēmas, kas palīdz sasniegt kopējos mērķus?

  • Kādas ir jaunākās tendences un tehnoloģijas darbinieku mācību un attīstības laikā?

  • Veikt atlasi iekšēji vai nodot šīs rūpes ārpakalpojumu sniedzējiem, vai, iespējams atteikties no atlases pavisam un izvēlēties darbinieku īri?

  • Vebināra dalībniekiem būs iespēja iegūt pieredzi un ieteikumus no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem

Vebināra programma

Hello? Is anybody there? – Create a Sense of Urgency

Lolita Jekabsone - Head of Learning & Development EXANTE

Is it possible to engage people and build learning programs that make an impact on productivity in a dynamic, fast, diverse, remote working environment? In EXANTE we are 26 nationalities, we work from 34 physical locations, we speak 40+ languages, and we onboard around 30 newcomers in a month. LMS is in the center of onboarding and learning. People told us that it is not enough. We had to change. Also we changed the way we work in the L & D department to keep up. Long story short I will share what we built and lessons we learned in 2021.

Visma Talent Solutions apmācību vadībā

Raivis Bīskaps - Visma Enterprise risinājumu attīstības vadītājs

Talantu vadība ir nepārtraukts process darbinieku spēju attīstībai, kas ļauj organizācijai identificēt īstos darbiniekus un sasniegt izvirzītos mērķus. Talantu vadības risinājumi, dod iespēju darbiniekiem veidot un īstenot savu attīstības plānu, savukārt, organizācija iegūst vispusīgu redzējumu par tai pieejamajiem talantiem. Visma Talent Solutions piedāvā risinājumu inovatīvai talantu vadībai. Šajā prezentācijā uzzināsiet vairāk par Visma Talent risinājumu un kā to izmantot apmācību vadībā: Kā ātri, ērti un efektīvi organizēt un vadīt elektroniskās apmācībās? Kā veidot darbinieku apmācību plānu? Kā organizēt kompetenču vadību un novērtēšanu? utt.

You need more than technology to reap the benefits of an LMS

Agu Remmelg - Coursy.io CEO and Founder

Coursy.io CEO and Founder Agu Remmelg will introduce different learning systems and technologies. You get some advice on how NOT to fail with choosing LMS. We will ask if technology really solves all your L&D problems or there are additional aspects to bear in mind? We discuss organizational change management regarding LMS implementation. All this is illustrated with real-world examples.

Mūsdienu mācību tehnoloģijas: kas ir hype un kas ir uzņēmumam noderīgi?

Raivis Freimanis - INTEA vadītājs

Arvien biežāk tiek runāts par mākslīgā intelekta, paplašinātās un virtuālās realitātes, čatbotu un citu inovatīvu tehnoloģiju dažādās jomās. Kā tās īsti izpaužas mācību kontekstā un kādi ir potenciālie ieguvumi? Kā neiekrist hype lamatās un izvēlēties tehnoloģijas, kas nes taustāmus ieguvumus? Par šo un citām tendencēm mācību jomā runās INTEA vadītājs Raivis Freimanis.

No mācībām uz jauniem ieradumiem

Egons Silenieks - Training Lab biznesa izaugsmes treneris

Cik būtiska ir attīstība un savu prasmju uzlabošana? Kas ir efektīva mācīšanās? Kādi ir mācīšanās stili, lai to sasniegtu? Darba devēja loma efektīvā mācīšanās procesā. Kas ir būtiski, lai apmācību materiāli ne tikai labi izskatītos grāmatu plauktā? Kā panākt, lai jauniegūtās zināšanas tiek izmantotas un kļūst par ieradumiem?

Secība

  • Raivis Bīskaps Visma Enterprise risinājumu attīstības vadītājs - Visma Talent Solutions apmācību vadībā

  • Agu Remmelg Coursy.io CEO and Founder - You need more than technology to reap the benefits of an LMS

  • Egons Silenieks Training Lab biznesa izaugsmes treneris - No mācībām uz jauniem ieradumiem

  • Raivis Freimanis INTEA vadītājs - Mūsdienu mācību tehnoloģijas: kas ir hype un kas ir uzņēmumam noderīgi?

  • Lolita Jekabsone, Head of Learning & Development EXANTE - Hello? Is anybody there? – Create a Sense of Urgency