Šajā vebinārā UZZINĀSI:

  • Šie pēdējie divi gadi mums visiem ir pierādījuši, ka pastāvēs, kas mainīsies. Par to arī vēlamies šajā vebinārā aprunāties - kā ir gājis, kas ir izdevies, kādi izaicinājumi pārvarēti un pievarēti 2021.gadā personālvadībā!

  • Vebināra dalībniekiem būs iespēja iegūt pieredzi un ieteikumus no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem

Diskusiju paneļa dalībnieki

Sabīne Krieviņa - SIA "Mogotel" Administratīvais direktors un valdes locekle SIA "Mogotel Development Holding" Valdes locekle

Strādāju viesnīcās kopš 1997.gada. Pirmā viesnīca bija Radisson BLU Daugava Hotel, kas deva fantastisku pamatu tālākai manas karjeras attīstībai, darbam viesmīlības nozarē. Kopš tā laika bijusi iespēja strādāt arī Reval Hotels viesnīcās, kā arī Kolonna viesnīcās. Pieredze darbā gan restorānā, gan pārdošanas nodaļā. Esmu priecīga, ka vārēju strādāt arī vienā no lielākajiem Latvijas tūrisma operatoriem Baltic Travel Group. Uzņēmumā, kur pašreiz strādāju manā pārziņā ir dažādas nodaļas, t.sk. personālvadības, kā arī jauno viesnīcu atvēršanas projektu vadība.

Oļegs Karpušenko - "Enlabs Group" personāldaļas vadītājs

Uz jautājumu "Kāpēc Tu strādā tik daudzus gadus HR-ā?" mana atbilde ir gaužām vienkārša: "Vienmēr esmu mīlējis, mīlu un zinu, ka mīlēšu Cilvēkus. Es patiesi gribu viņiem palīdzēt un veidot / nodrošināt tādu darba vidi, kurā katrs (vai lielākā daļa :) ) justos sadzirdēts, novērtēts un motivēts. Tā ir mana misija - simple as that.". HR-esmu nu jau 12 gadus. Pēdējos 4 gadus - "Enlabs" (no 2021.g. aprīļa - daļa no "Entain") Grupas HR vadītājs; pirms tam - McDonald's Baltijas valstu HR un apmācību departamenta direktors.

Aivis Brodiņš - "CV-Online" vadītājs Latvijā

20 gadu pieredze personāla atlases nozarē, strādājot CV-Online Latvia pārdošanas un vadības amatos, no kuriem pēdējie 12 gadi kā uzņēmuma vadītājam. Ieguvis maģistra grādu vadībzinātnē, kā arī regulāri pilnveidojis prasmes un zināšanas dažādās biznesa apmācībās un karjeras laikā kļuvis par zināmu darba tirgus ekspertu. Regulāri uzstājas dažādos pasākumos saistībā ar cilvēkresursu un karjeras iespēju tēmām.

Gunita Meiere - "Latvijas Finiera" personāla attīstības dienesta direktore

Vairāk nekā 20 gadu pieredze HR jomā, no tiem gandrīz 15 gadus vadu personāla vadības komandas un procesus. Caur un cauri praktiķe. Augusi kopā ar personāla vadību Lartvijā.

Ivars Juškēvics Uzņēmuma Training Lab valdes loceklis

Diskusiju paneļa moderators

Ivars ikdienā aizraujas ar divām jomām – viņš ir Biznesa Personības izaugsmes treneris, kurš regulāri mācoties un papildinot savas zināšanas psiholoģijā, neiropsiholoģijā un pedagoģijā, aizrautīgi testē un rada jaunas metodes un izmaiņas Biznesa Personību "procesoros", uzvedībā un pašsajūtā. Savukārt, otra joma ir dažādu biznesa projektu attīstība, kas balstās uz vadības praktisko pieredzi 20 gadu garumā, un rezultējusies arī SIA "Training Lab" apgrozījuma divkāršošanu 2017.gadā.