Šajā vebinārā UZZINĀSI:

  • Kā nezaudēt nākotnes talantus?

  • Jaunākās "onbordinga" tehnoloīgjas, tendences komandas veidošanā un pieredzes stāstus veiksmīgai iekļaušanai uzņēmumā.

  • Vebināra dalībniekiem būs iespēja iegūt pieredzi un ieteikumus no Latvijas un ārzemju vadošo uzņēmumu pārstāvjiem

Vebināra programma

Kā piesaistīt un noturēt mazkvalificēto darbaspēku?

Elita Tīlīte-Kārkle | AS CleanR Grupas Personāla direktore

Mazkvalificētā darbaspēka piesaiste ir tikpat izaicinoša kā profesionāļu piesaiste un noturēšana, īpaši, ja mazkvalificētais darbaspēks veido lielāko daļu uzņēmuma personāla sastāva. - Ar kādiem izaicinājumiem nākas saskarties darba devējiem Latvijā, piesaistot un noturot mazkvalificēto darbaspēku? - Kāda ir CleanR Grupas, kurā strādā vairāk nekā 1300 darbinieki, pieredze un prakse? - Ar ko jārēķinās nākotnē? Par šo un citiem ar mazkvalificētā darbaspēka iesaistes jautājumiem - Elitas prezentācijā

Kāda loma darbinieku iesaistē un noturēšanā ir atalgojumam?

Kristiāna Boša | Figure Baltic Advisory, vadošā konsultante

Prezentācijā runāsim par atalgojumu kā elementu darbinieku iesaistē un noturēšanā - kā mūsdienīgi paskatīties uz darba devēja piedāvājumu darbiniekam, lai pēc iespējas iekļautu tādas atalgojuma komponentes, kas veicina darbinieka emocionālo piesaisti uzņēmumam un samazina riskus darbinieku aizplūšanai pie citiem – no darbinieka puses raugoties – pievilcīgākiem darba devējiem. Kas ir tas, kas atšķir patiešām pievilcīgu atalgojuma piedāvājumu un kāpēc ar algu un labumu grozu vairs nepietiek, lai runātu par konkurētspējīgu piedāvājumu tirgū?

Evolving employee digital experience

Máté Szücs | Microsoft partner, Managing Consultant of COLLECTIVE CONCEPTION

When employees thrive, companies flourish. Máté will share how digital solutions can brings connection, purpose, insight, and growth into the flow of work to empower people and teams to be their best.

Pa vecam vai lecam? Kā tehnoloģijas var palīdzēt uzlabot darbā ievades procesu

Meldra Putniņa | SIA Visma Enterprise Klientu panākumu vadītāja

Sākt strādāt jaunā darba vietā vienmēr ir satraukuma un neziņas pilns notikums. Arī darba devēja pusē ir ne mazums raižu par to, kā palīdzēt jaunajam darbiniekam ātrāk un veiksmīgāk iekļauties kolektīvā un jaunajā amatā, kā arī - rast tam pietiekami daudz laika. Ja jaunu darbinieku onboarding nepieciešamība ir skaidra, jau esošo kolēģu pāriešana citā komandā vai darba pienākumu maiņa, bieži tiek atstāta pašplūsmā. Viss taču jau ir pazīstams un zināms - tomēr jauni izaicinājumi arī pazīstamā vidē ir satraucoši. Tādēļ arī šajā gadījumā jādomā par atbilstošu atbalstu. Kā panākt, lai process sagādātu prieku jaunajam kolēģim, savukārt uzņēmumā tas būtu saprotams, strukturēts un prasītu pēc iespējas mazāk laika?

Raising awareness of employee engagement importance to the Company Board

Robertas Šaltis | Co-Founder MELP

HR managers frequently encounter challenges when persuading key decision-makers (CEOs, CFOs, Boards) to invest in crucial employee engagement and retention initiatives. Robertas Saltis with over 25 years of experience as a CEO, Chairman, and Board Member, will share insights and recommendations on how to effectively communicate and align your proposals with the expectations of top executives. The presentation will cover topics such as Employee Lifetime Value (ELTV), the Return on Investment for engagement and retention efforts, and the overall value of engagement and retention to the organization.

Secība

  • Elita Tīlīte-Kārkle - Kā piesaistīt un noturēt mazkvalificēto darbaspēku?

  • Kristiāna Boša - Kāda loma darbinieku iesaistē un noturēšanā ir atalgojumam?

  • Máté Szücs - Evolving employee digital experience

  • Meldra Putniņa - Pa vecam vai lecam? Kā tehnoloģijas var palīdzēt uzlabot darbā ievades procesu

  • Robertas Šaltis - Raising awareness of employee engagement importance to the Company Board