Šajā vebinārā UZZINĀSI:

  • Kā izveidot nākotnes darbavietu jau šodien?

  • Tehnoloģijas un tendences biroja labiekārtošanā, inovācijas darbinieku sadarbības tehnoloģijās un pieredzes stāsti.

  • Vebināra dalībniekiem būs iespēja iegūt pieredzi un ieteikumus no Latvijas un ārzemju vadošo uzņēmumu pārstāvjiem

Vebināra programma

Jaunie standarti darbavietā

Edgars Paura | "Trentini" Biroju iekārtojuma attīstības vadītājs

Prezentācijā tiks apkatīti šādi jautājumi: Kādas ir aktualitātes biroju iekārtojumā? Kā saglabāt ilgtermiņā darbinieka produktivitāti hibrīdmodelī? Vai un kā ieinteresēt darbinieku doties uz ofisu? Kāda ir biroja psiholoģija? Birojs kā galamērķis ar vērtību un instruments jaunu talantu piesaitei Haworth mākslīgā intelekta programma, kas izanalizē darbinieku vajadzības un piedāvā variantus biroja iekārtojumam.

Labsajūtas uzlabošana darbavietā: pasaules piemēri labākai nākotnei

Liene Vesere | "Stebby" vadītāja Latvijā

Darbinieku labsajūta uzņēmumos jau daudzus gadus ir aktuāla tēma. Tomēr pēdējo gadu nemierīgie laiki šajā jomā ir nesuši virkni pārmaiņu, – stresa un izdegšanas līmenis darbā ir sasniedzis rekordaugstu līmeni, tāpēc darbinieki sagaida, ka darba devēji veicinās viņu veselību gan darba vietā, gan ārpus tās. Kā nākotne darbavietā izskatās darbinieku labsajūtas ziņā? Kādi ir labākie paņēmieni, lai atbalstītu darbiniekus un veicinātu viņu labsajūtu darbavietā? Vai mums ir jāseko līdzi visām aktuālākajām tendencēm? Kā pasaulslaveni milzu uzņēmumi, piemēram, Amazon, Linkedin vai Buffer, var iedvesmot labsajūtas jomā? Atbildes uz šiem jautājumiem sniegs Liene Vesere, Stebby vadītāja Latvijā. Stebby – tā ir Baltijas valstīs lielākā labsajūtas platforma, kas palīdz jau vairāk nekā 1500 uzņēmumiem uzlabot darbinieku labsajūtu.

Microsoft risinājumi un personāla pašapkalpošanās portāls Panorama 365 darbinieku sadarbības uzlabošanai un produktivitātes paaugstināšanai

Ilze Ošiņa | "ELVA Baltic" Klientu attiecību vadītāja

Ilze iepazīstinās ar vairākām sistēmām, kuras darbinieki var izmantot savā ikdienā, lai uzlabotu sadarbību ar kolēģiem un būtu produktīvāki. Stāsta centrā būs biroja darbinieks, kurš strādā attālināti – ko un kā viņam darīt, lai paveiktu savus darba pienākumus, neizejot no mājām. Prezentācijā būs iekļautas atsauces uz tādiem rīkiem, kā Panorama 365, Microsoft 365, Power BI, Dynamics 365.

Iekšējās komunikācijas izacinājumi hibrīddarba apstākļos

Kaspars Bernāns | "Uzņēmuma radio" vadītājs

Mēs spējam veikt darba pienākumus esot lidmašīnā, zem segas gultā vai paceltām kājām dīvānā. Darbiniekiem ir kļuvis ērtāk strādāt, turpretī HR nodaļām jāmeklē arvien jauni veidi, kā šo procesu padarīt efektīvu un iesaistošu - kā veicināt darbinieku piederību organizācijai un nodrošināt efektīvu komunikāciju asinhrona darba apstākļos. Prezentācijā runāsim par to, kādos gadījumos ir jāmeklē jauni risinājumi iekšējai komunikācijai.

Secība

  • Edgars Paura - Jaunie standarti darbavietā

  • Liene Vesere - Labsajūtas uzlabošana darbavietā: pasaules piemēri labākai nākotnei

  • Ilze Ošiņa - Microsoft risinājumi un personāla pašapkalpošanās portāls Panorama 365 darbinieku sadarbības uzlabošanai un produktivitātes paaugstināšanai

  • Kaspars Bernāns - Iekšējās komunikācijas izacinājumi hibrīddarba apstākļos