Šajā vebinārā UZZINĀSI:

  • Vai tas, ko personāla vadītājs dara uzņēmumā, rada redzamu vērtību ārpusē un ietekmē uzņēmuma attīstību?

  • Kādas ir personāla vadītāju ekspektācijas, un kas nepieciešams, lai veidotu stratēģisku sadarbību?

  • Kā uzņēmuma vadītāji uztver personālā ieguldītas investīcijas un kā vērtē to rentabilitāti?

  • Vebināra dalībniekiem būs iespēja iegūt pieredzi un ieteikumus no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem

Diskusiju paneļa dalībnieki

Ilze Ogle - SEB bankas Personāla pārvaldes vadītāja

Cilvēku vadības profesionāle ar plašu pieredzi banku sektorā, auto nozarē un farmācijā. Zina, ka panākumi meklējami ikvienā un tic katra cilvēka potenciālam. Pārliecināta, ka gudra personāla vadītāja galvenais uzdevums ir saprast cilvēkus, viņus motivēt, vadīt un virzīt uz priekšu. Ilze uzskata, ka CEO un personāla vadītājam ikdienas mijiedarbībā jābūt cieši kopā – tikai tā iespējams apzināti veidot pozitīvu, uzņēmuma vērtībās balstītu iekšējo kultūru, veicināt darbinieku labbūtību un piederības sajūtu. Iepriekš Ilze bijusi dažādās biznesa jomās, cilvēku vadībā un strādājusi ar uzņēmuma iekšējo kultūru tādos lielos uzņēmumos kā "Domenikss", "Grindeks", "Swedbank".

Jānis Sadinovs - People & Culture Partner at Bolt Ride-hailing, Food & Rentals.

Esmu HR vadītājs, kas vadījis personālu un personāla stratēģijas vairāk kā 10 valstīs. Vienmēr cenšos detalizēti izprast organizāciju biznesa un peļņas modeļus, lai sekmīgāk spētu piesaistīt un ilgtermiņā nodarbināt motivētus un laimīgus darbiniekus. Ir bijis prieks sadarboties ar tādiem uzņēmumiem kā H&M Baltics, L'Oréal, Euro Live Technologies kā arī Mogo Balkans & Central Asia. Tagad par savām mājām saucu Tallinnu, kur palīdzu BOLT'iņam attīstīt personāla vadības stratēģiju un sekmēt uzņēmuma straujo izaugsmi.

Beāte Krauze Čebotare - Omniva CEO Latvijā

Profesionālās darbības apraksts: Omniva CEO jeb vadītāja Latvijā kopš 2017.gada. Šajā laikā uzņēmums ir divkāršojis savu apgrozījumu, 2020. gadā sasniedzot 12 miljonus eiro un trīskāršojis darbinieku skaitu, 2020.gada nogalē sasniedzot 300 darbiniekus. Uzskatu, ka HR vadītājs ir CEO labā roka, kas uzņēmuma veiksmīgai darbībai ir vienlīdz nozīmīga kā finanšu, pārdošanas un operāciju jomas.

Edgars Kokins - Mogo Finance Regional CEO

Mogo Finance CEO Balkānu, Kaukāzu un Ziemeļeiropas reģioniem. Karjeras laikā strādājis uzņēmumos Āfrikā, Āzijā un Eiropā (18 dažādās valstīs), tādējādi iegūstot plašu izpratni par dažādu vadības stilu, mentalitātes un dzīves redzējumu kombināciju uzņēmumu vadības kontekstā. Uzkrājis pieredzi telekomunikāciju, finanšu tehnoloģiju industrijās, kā arī start-up vidē.

Ivars Juskevics - Co-founder and consultant at Training Lab SIA

Diskusiju paneļa moderators

Ivars ikdienā aizraujas ar divām jomām – viņš ir Biznesa Personības izaugsmes treneris, kurš regulāri mācoties un papildinot savas zināšanas psiholoģijā, neiropsiholoģijā un pedagoģijā, aizrautīgi testē un rada jaunas metodes un izmaiņas Biznesa Personību "procesoros", uzvedībā un pašsajūtā. Savukārt, otra joma ir dažādu biznesa projektu attīstība, kas balstās uz vadības praktisko pieredzi 20 gadu garumā.